Zaznacz stronę

Kredyt na wesele – kiedy warto się starać?

Wesele – przyjemność, czy wszystko najniższym kosztem?
Organizacja wesela pochłania obecnie mnóstwo pieniędzy. Zwłaszcza gdy w uroczystości ma wziąć udział ponad 100 osób. Opłaty za orkiestrę, sale, jedzenie, napoje, dekoracje – wszystko to kosztuje naprawdę sporo (a z roku na rok ceny są coraz wyższe).

🔷 Co więc zrobić, gdy nagle zaczyna brakować pieniędzy?

Rozwiązaniem okaże się kredyt gotówkowy, który można wydać na dowolny cel. Dzięki niemu para młoda może w spokoju zorganizować najważniejszy dzień w swoim życiu, bez konieczności liczenia każdej złotówki. Zrealizować marzenie o tym najwspanialszym dniu życia, na miarę możliwości i wielką pompą.

🔷 Czy jednak takie rozwiązanie będzie opłacalne?

Na pewno nie należy się go bać. Kredyt na wesele wcale nie jest czymś niespotykanym. Wręcz przeciwnie. Podobnie jak w przypadku innych zobowiązań, należy zaciągać go wówczas, gdy możliwa będzie jego bezproblemowa spłata.
Banki przedstawiają dokładne oferty, w których wyszczególniają między innymi wysokość rat i okres spłaty. Dzięki temu kredytobiorcy w łatwy sposób mogą określić, czy będą w stanie sobie z tym poradzić.

POLUB MNIE NA FACEBOOK

🔷 A najważniejsze, można spłacić bez opłat.

Co równie istotne, część kredytu można spłacić z kopert, czyli z pieniędzy otrzymanych w prezencie od zaproszonych gości. Warto jednak najpierw upewnić się, czy bank pobiera dodatkowe odsetki za wcześniejszą spłatę zobowiązania. W 99% tego nie robi, ale warto mieć pewność.

🔷 Wniosek – czy warto?

Można zaciągnąć kredyt gotówkowy bez prowizji na wymaganą kwotę.
Następnie po miesiącu lub dwóch spłacić całość bez konieczności wnoszenia opłat za wcześniejszą spłatę.
Ważne, aby ten kredyt nie miał prowizji za uruchomienie ani ubezpieczenia.

Jeśli nie wiesz w jakim banku taki kredyt zaciągnąć, to napisz do mnie.
Pomogę pozyskać kredyt na wesele.
kamil@dyrtkowski.pl

Jeśli doceniasz wartość - udostępnij dalej.

 

[ulp id='uZIjRsqOAPjXkxX4']

WIĘCEJ POSTÓW DLA CIEBIE

Najbardziej niecodzienny prezent jaki dostałeś. Zaskocz swoich bliskich.

W okresie Świąt Bożego Narodzenia wielu z nas stara się obdarować bliskie osoby jakąś formą prezentu. Jakże popularne są wtedy dylematy na temat tego, jaki prezent wybrać, co by interesowało daną...

Co wliczyć w koszty przy kredycie na firmę

Co można odliczyć przy kredycie na firmę Część kredytu firmowego można wliczyć w koszty prowadzenia działalności gospodarczej. Odliczyć od dochodu i płacić mniejszy podatek. Ale jakie dokładnie...