Kredyt na wesele – kiedy warto się starać?

Wesele – przyjemność, czy wszystko najniższym kosztem?
Organizacja wesela pochłania obecnie mnóstwo pieniędzy. Zwłaszcza gdy w uroczystości ma wziąć udział ponad 100 osób. Opłaty za orkiestrę, sale, jedzenie, napoje, dekoracje – wszystko to kosztuje naprawdę sporo (a z roku na rok ceny są coraz wyższe).

🔷 Co więc zrobić, gdy nagle zaczyna brakować pieniędzy?

Rozwiązaniem okaże się kredyt gotówkowy, który można wydać na dowolny cel. Dzięki niemu para młoda może w spokoju zorganizować najważniejszy dzień w swoim życiu, bez konieczności liczenia każdej złotówki. Zrealizować marzenie o tym najwspanialszym dniu życia, na miarę możliwości i wielką pompą.

🔷 Czy jednak takie rozwiązanie będzie opłacalne?

Na pewno nie należy się go bać. Kredyt na wesele wcale nie jest czymś niespotykanym. Wręcz przeciwnie. Podobnie jak w przypadku innych zobowiązań, należy zaciągać go wówczas, gdy możliwa będzie jego bezproblemowa spłata.
Banki przedstawiają dokładne oferty, w których wyszczególniają między innymi wysokość rat i okres spłaty. Dzięki temu kredytobiorcy w łatwy sposób mogą określić, czy będą w stanie sobie z tym poradzić.

POLUB MNIE NA FACEBOOK

🔷 A najważniejsze, można spłacić bez opłat.

Co równie istotne, część kredytu można spłacić z kopert, czyli z pieniędzy otrzymanych w prezencie od zaproszonych gości. Warto jednak najpierw upewnić się, czy bank pobiera dodatkowe odsetki za wcześniejszą spłatę zobowiązania. W 99% tego nie robi, ale warto mieć pewność.

🔷 Wniosek – czy warto?

Można zaciągnąć kredyt gotówkowy bez prowizji na wymaganą kwotę.
Następnie po miesiącu lub dwóch spłacić całość bez konieczności wnoszenia opłat za wcześniejszą spłatę.
Ważne, aby ten kredyt nie miał prowizji za uruchomienie ani ubezpieczenia.

Jeśli nie wiesz w jakim banku taki kredyt zaciągnąć, to napisz do mnie.
Pomogę pozyskać kredyt na wesele.
kamil@dyrtkowski.pl

Jeśli doceniasz wartość - udostępnij dalej.

 

Podobał Ci się ten artykuł?
Zostaw email, aby otrzymywać następne artykuły o tematyce biznesowej Szanuję nasz czas i nie wysyłam spamu

WIĘCEJ POSTÓW DLA CIEBIE

Dlaczego ludzie krytykują przedsiębiorców

Zacznijmy od określenia kto tak na prawdę jest przedsiębiorcą. Czy jest to tylko osoba, która założyła firmę i jest prezesem? Czy może coś więcej? Według mnie przedsiębiorca to osoba, która cechuje...

Jak pozyskać tani kredyt?

Jak pozyskać tani kredyt? 🤔Aby pozyskać najlepsze finansowanie bankowe na rynku, najwiecej osób robi w ten sposób: 🔹 Idzie po kredyt do swojego banku.🔹 Prosi o kalkulacje, lub składa wniosek.🔹...