Zaznacz stronę

Jak negocjować warunki kredytu gotówkowego?

  • Czy godzisz się na to co dostajesz?

Wielu klientów banków uważa, że oferty przedstawiane im przez konsultantów są ostateczne i nie podlegają negocjacjom. W rezultacie godzą się na narzucone warunki, bez większej refleksji. Nie zawsze musi tak być! Jako klient również masz prawo do przedstawiania swoich wymagań. Zawsze możesz starać się o uzyskanie najkorzystniejszych warunków.

  • Wywieraj presję na bank i sprzedawców

Negocjacjom najczęściej podlega wysokość prowizji, a także oprocentowania. Nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby poprosić o modyfikację tych kwot, tak aby ostateczne warunki spłaty okazały się bardziej znośne. Oczywiście nie masz gwarancji, że bank zgodzi się wprowadzić stosowne modyfikacje, ale zawsze warto spróbować, prawda? 

  •  

POLUB MNIE NA FACEBOOK

  • Dywersyfikacja banków i placówek.

Zwłaszcza gdy pożyczasz więcej niż kilka tysięcy złotych. Przed negocjacjami dobrze jest zaznajomić się z ofertami innych placówek bankowych. Zagraj taktycznie, czyli wybierz kilka placówek. Nie musisz do nich chodzić, ale wystarczy, że dasz do świadomości bankierowi, że tak jest. Informacje z tych miejsc okażą się bardzo pomocne. Dzięki nim dowiesz się również, jak wiele możesz zyskać.

✅ Jeśli potrzebujesz pomocy w negocjacjach z bankiem, lub szukasz lepszej oferty, to napisz do mnie.

Kamil Dyrtkowski

kamil@dyrtkowski.pl

Jeśli doceniasz wartość - udostępnij dalej.

 

[ulp id='uZIjRsqOAPjXkxX4']

WIĘCEJ POSTÓW DLA CIEBIE

Kredyt na firmę – na co można wydać?

Kredyt na firmę - na co można wydać? 🔥 Czy można wydać taki kredyt na każdy zakup?Jakie konsekwencje na Ciebie czekają. 🟦 Dodatkowe finansowanie w postaci kredytu może okazać się ważnym impulsem...

Kredyt na firmę a zawieszenie działalności

Kredyt na firmę a zawieszenie działalności ⭐ Czym jest prowadzenie działalności gospodarczej i jej kredytowanie. Prowadzenie własnej działalności gospodarczej to spore wyzwanie, wymagające walki na...