Zaznacz stronę

Jak negocjować warunki kredytu gotówkowego?

  • Czy godzisz się na to co dostajesz?

Wielu klientów banków uważa, że oferty przedstawiane im przez konsultantów są ostateczne i nie podlegają negocjacjom. W rezultacie godzą się na narzucone warunki, bez większej refleksji. Nie zawsze musi tak być! Jako klient również masz prawo do przedstawiania swoich wymagań. Zawsze możesz starać się o uzyskanie najkorzystniejszych warunków.

  • Wywieraj presję na bank i sprzedawców

Negocjacjom najczęściej podlega wysokość prowizji, a także oprocentowania. Nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby poprosić o modyfikację tych kwot, tak aby ostateczne warunki spłaty okazały się bardziej znośne. Oczywiście nie masz gwarancji, że bank zgodzi się wprowadzić stosowne modyfikacje, ale zawsze warto spróbować, prawda? 

  •  

POLUB MNIE NA FACEBOOK

  • Dywersyfikacja banków i placówek.

Zwłaszcza gdy pożyczasz więcej niż kilka tysięcy złotych. Przed negocjacjami dobrze jest zaznajomić się z ofertami innych placówek bankowych. Zagraj taktycznie, czyli wybierz kilka placówek. Nie musisz do nich chodzić, ale wystarczy, że dasz do świadomości bankierowi, że tak jest. Informacje z tych miejsc okażą się bardzo pomocne. Dzięki nim dowiesz się również, jak wiele możesz zyskać.

✅ Jeśli potrzebujesz pomocy w negocjacjach z bankiem, lub szukasz lepszej oferty, to napisz do mnie.

Kamil Dyrtkowski

kamil@dyrtkowski.pl

Jeśli doceniasz wartość - udostępnij dalej.

 

Podobał Ci się ten artykuł?
Zostaw email, aby otrzymywać następne artykuły o tematyce biznesowej Szanuję nasz czas i nie wysyłam spamu

WIĘCEJ POSTÓW DLA CIEBIE

Bank zamyka konto klientowi handlującemu kryptowalutami

Bank BZ WBK zamyka konto klientowi który handluje kryptowalutami Od dawna wiadomo że kryptowaluty stanowią konkurencję dla działalności banków. Pozwalają transferować wartość w sposób anonimowy oraz...

Jak działa tarcza anty-kryzysowa dla firmy

Właściciele mikro-, małych i średnich firm będą mogli skorzystać z preferencyjnych pożyczek płynnościowych. Rozwiązanie stanowi element rządowej tarczy antykryzysowej. Pożyczek w regionach będą...