Zaznacz stronę

Finansowanie firmy transportowej.
Branża transportowa to główna gałąź gospodarki Polski.

Od czasu wstąpienia do Unii Europejskiej kraj stał się tranzytem na wschód Europy, a także nasze produkty są eksportowane do Hiszpanii, Francji i dalej. Sami kierowcy, to dobrze opłacany zawód.

Ale co z finansowaniem takiej branży?
☑Zarówno właściciela firmy transportowej jak i kierowcy pracującego zazwyczaj na minimalnej krajowej i z wypłacanymi dietami/premiami.
Mimo tak dobrej sytuacji branży w wielu bankach firmy transportowe nie są mile widziane.
Banki wykluczają tą branżę z finansowania.
☑Przyczyna jest prosta.
O ile dużo firm się otwiera, to równie dużo się zamyka lub nie ma zleceń. Jest to branża niezwykle narażona na nadużycia, kredy to podwykonawca może nie dostać zapłaty za pracę. Zaległe faktury powodują upadłość.

POLUB MNIE NA FACEBOOK

☑Jaki jest tego skutek?
Mała ilość firm ma dostęp do finansowania bankowego. Są nieliczne banki, które jeszcze kredytują firmy transportowe i traktują je poważnie dając niskie oprocentowanie. Mankament tkwi w tym, który bank wybrać? Jako właściciel takiej firmy na pewno nie masz czasu chodzić i szukać dobrej oferty. Większość właścicieli korzysta z droższej oferty swojego banku, lub pierwszej lepszej z rynku.
✅ Jak mogę Ci pomóc?
Jeśli chcesz, abym pomógł Ci pozyskać kredyt dla firmy transportowej, to napisz maila.
Mam przegląd całego rynku i wiem w którym banku dostaniesz pieniądze.
Kamil Dyrtkowski
kamil@dyrtkowski.pl

Jeśli doceniasz wartość - udostępnij dalej.

 

Podobał Ci się ten artykuł?
Zostaw email, aby otrzymywać następne artykuły o tematyce biznesowej Szanuję nasz czas i nie wysyłam spamu

WIĘCEJ POSTÓW DLA CIEBIE

Jak otrzymać kredyt na firmę bez BIK

Osoby posiadające wpisy w bazach KRD - krajowy rejestr długów lub BIK - mają ogromne problemy z pozyskaniem kredytu.  Te bazy powstały właśnie dlatego, aby takie osoby wykluczyć z procesu...

Dzięki temu moi klienci są zaskakiwani

Dzięki temu moi klienci są zaskakiwani 6 niecodziennych sposobów na budowę relacji z klientem Duża liczba sprzedawców powoduje to, że coraz ciężej się wyróżnić, a co za tym idzie ciężko zapaść w...