Zaznacz stronę

Finansowanie firmy budowlanej

Branża budowlana w Polsce rok do roku dynamicznie się rozwija. To w niej każdego miesiąca otwiera się najwięcej nowych firm. Na każdym kroku w większych miastach Polski widać jej rozwój, gdyż co chwilę powstają nowe budynki.

✅ Ale wbrew temu w wielu bankach firmy budowlane nie są mile widziane.

Banki wykluczają tą branżę z finansowania.

✅ Przyczyna jest prosta.

O ile dużo firm się otwiera, to równie dużo się zamyka. Jest to branża niezwykle narażona na nadużycia, kredy to podwykonawca może nie dostać zapłaty za pracę. Zaległe faktury powodują upadłość. 

POLUB MNIE NA FACEBOOK

✅ Jaki jest tego skutek?

Tylko nieliczni mogą liczyć na finansowanie bankowe. Są nieliczne banki, które jeszcze kredytują firmy budowlane i traktują je poważnie dając niskie oprocentowanie. Mankament tkwi w tym, który bank wybrać? Jako właściciel takiej firmy na pewno nie masz czasu chodzić i szukać dobrej oferty. Większość właścicieli korzysta z droższej oferty swojego banku, lub pierwszej lepszej z rynku.

✅ Jak mogę Ci pomóc?

Jeśli chcesz, abym pomógł Ci pozyskać kredyt dla firmy budowlanej, to napisz maila.

Mam przegląd całego rynku i wiem w którym banku dostaniesz pieniądze.

Kamil Dyrtkowski

kamil@dyrtkowski.pl

Jeśli doceniasz wartość - udostępnij dalej.

 

[ulp id='uZIjRsqOAPjXkxX4']

WIĘCEJ POSTÓW DLA CIEBIE

3 sposoby na to aby wyróżnić się w wielkim mieście – na przykładzie Warszawy

Żyjesz w wielkim mieście obserwujesz ludzi hołdujących dookoła Ciebie. Na pewno nie raz zastanawiałeś się co takiego jest ze jedynych osobach że przyciągają uwagę a inni są zwykli. Poddałem tą myśli...

Gdzie znaleźć tani kredyt hipoteczny, a gdzie masz największą zdolność kredytową?

⭐ Zastanawiasz się nad zakupem mieszkania lub domu. Nie wszyscy mają od razu pieniądze na  całość wkładu własnego oraz na finansowanie całego zakupu. Pomagają tutaj banki z kredytami hipotecznymi na...