Zaznacz stronę

Finansowanie firm Poznań

Jak znaleźć dobrą firmę w Poznaniu, która pomoże w szukaniu najtańszego kredytu? W Poznaniu i okolicach istnieje ogrom firm świadczących usługi pośrednictwa kredytowego. Obok pośredników kredytowych znajdziesz tutaj oddziały banków i większe biura kredytowe.

Które wybrać i na co zwrócić uwagę.

✅ NAJWAŻNEIJSZE!

Oczywiście w pierwszej kolejności warto skierować się do niezależnego doradcy kredytowego, który prześledzi wszystkie oferty banków i wybierze najlepszą. 

Takich doradców jest dużo, więc trzeba ich prześledzić pod kątem wiarygodności. 

Według mnie najlepiej kierować się tutaj zasadą opinii zadowolonych klientów.

Można też poszukać w sieci odpowiedniego doradcy i sprawdzić jego transparentność.

Jeśli doradca udziela darmowych porad lub pokazuje historie klientów, to duży plus.

Jeśli inni klienci go chwalą, to także dobry znak.

⛔UWAGA! Uciekaj od doradców o których nie ma nic w sieci, nie mogą się wykazać referencjami czy też wpisem do bazy Komisji Nadzoru Finansowego. Jeśli ów doradca ma negatywne opinie w sieci, to przeanalizuj go dokładniej lub uciekaj od niego jak najdalej.

POLUB MNIE NA FACEBOOK

✅ KOLEJNE MOŻLIWE KROKI

1⃣ Pierwszy krok, który podejmuje większość osób, to kontakt z własnym bankiem.

Jednak on nie zawsze jest najtańszy. Zna Twoje obroty i historię, ale nie zależy mu na tym, żebyś miał jak najtańszy kredyt. Analitycy banków są świadomi, że tylko 8% obecnych klientów skorzysta z oferty konkurencji, więc świadomie godzą się z taką stratą i czasami proponują swoim klientom droższe oferty kredytowe. Pisałem o tym już w innym artykule.

2⃣ Drugi krok, to konkurencja.

Konkurencja może mieć promocje kredytowe dla nowych klientów. Prześledź ich kalkulacje i możliwości.

3⃣ Trzeci krok, to porównywarki.

W internecie mamy dużo porównywarek kredytowych, zauważ jednak, że często są one tendencyjne i uwypuklają oferty tylko 2-3 tych samych banków. Czy jest to wiarygodne? Nie sądzę. Takie wyszukiwarki, też robią osoby, którzy chcą szybko pozyskać klienta, więc zwróć uwagę, czy w danym serwisie jest wyszczególniony jego właściciel a co za tym idzie możesz domyśleć się kto promuje owe 3 główne banki.

✅ WIĘC JAK SYTUACJA WYGLADA W POZNANIU?

Jeśli szukasz kredytu, to odezwij się do mnie, masz gwarancje najtańszego kredytu. W Google wyskakuje jedynie duże korporacje kredytowe, które płacą pieniądze za pozycjonowanie i reklamę. W serwisie z ogłoszeniami „Oferteo” jestem najlepszym doradcą w Poznaniu (w roku 2020 i 2021).

🤝 Wybór należy do Ciebie.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji. Jeśli chcesz, abym za darmo przeanalizował Twój indywidualny przypadek. To napisz.

Kamil Dyrtkowski
kamil@dyrtkowski.pl

Jeśli doceniasz wartość - udostępnij dalej.

 

Podobał Ci się ten artykuł?
Zostaw email, aby otrzymywać następne artykuły o tematyce biznesowej Szanuję nasz czas i nie wysyłam spamu

WIĘCEJ POSTÓW DLA CIEBIE

Czy znasz te „szalone triki” zwiększające zasięgi bloga i firmy

Media społecznościowe to przyszłość marketingu. Oczywiście sukces wymaga tutaj jasnych celów i wysokiej jakości treści. Twoje zdjęcia, filmy i teksty powinny dawać wartość. Dziś pokażę...

Najlepszy sposób finansowania bankowego dla firmy

Czy jest najlepszy kredyt dla firmy. Jeśli tak to jakie warunki powinien spełniać. Najlepiej, aby był najtańszy i elastyczny. Kwota taka, aby firma mogła spokojnie prosperować i funkcjonować bez...