Zaznacz stronę

Finansowanie firm Poznań

Jak znaleźć dobrą firmę w Poznaniu, która pomoże w szukaniu najtańszego kredytu? W Poznaniu i okolicach istnieje ogrom firm świadczących usługi pośrednictwa kredytowego. Obok pośredników kredytowych znajdziesz tutaj oddziały banków i większe biura kredytowe.

Które wybrać i na co zwrócić uwagę.

✅ NAJWAŻNEIJSZE!

Oczywiście w pierwszej kolejności warto skierować się do niezależnego doradcy kredytowego, który prześledzi wszystkie oferty banków i wybierze najlepszą. 

Takich doradców jest dużo, więc trzeba ich prześledzić pod kątem wiarygodności. 

Według mnie najlepiej kierować się tutaj zasadą opinii zadowolonych klientów.

Można też poszukać w sieci odpowiedniego doradcy i sprawdzić jego transparentność.

Jeśli doradca udziela darmowych porad lub pokazuje historie klientów, to duży plus.

Jeśli inni klienci go chwalą, to także dobry znak.

⛔UWAGA! Uciekaj od doradców o których nie ma nic w sieci, nie mogą się wykazać referencjami czy też wpisem do bazy Komisji Nadzoru Finansowego. Jeśli ów doradca ma negatywne opinie w sieci, to przeanalizuj go dokładniej lub uciekaj od niego jak najdalej.

POLUB MNIE NA FACEBOOK

✅ KOLEJNE MOŻLIWE KROKI

1⃣ Pierwszy krok, który podejmuje większość osób, to kontakt z własnym bankiem.

Jednak on nie zawsze jest najtańszy. Zna Twoje obroty i historię, ale nie zależy mu na tym, żebyś miał jak najtańszy kredyt. Analitycy banków są świadomi, że tylko 8% obecnych klientów skorzysta z oferty konkurencji, więc świadomie godzą się z taką stratą i czasami proponują swoim klientom droższe oferty kredytowe. Pisałem o tym już w innym artykule.

2⃣ Drugi krok, to konkurencja.

Konkurencja może mieć promocje kredytowe dla nowych klientów. Prześledź ich kalkulacje i możliwości.

3⃣ Trzeci krok, to porównywarki.

W internecie mamy dużo porównywarek kredytowych, zauważ jednak, że często są one tendencyjne i uwypuklają oferty tylko 2-3 tych samych banków. Czy jest to wiarygodne? Nie sądzę. Takie wyszukiwarki, też robią osoby, którzy chcą szybko pozyskać klienta, więc zwróć uwagę, czy w danym serwisie jest wyszczególniony jego właściciel a co za tym idzie możesz domyśleć się kto promuje owe 3 główne banki.

✅ WIĘC JAK SYTUACJA WYGLADA W POZNANIU?

Jeśli szukasz kredytu, to odezwij się do mnie, masz gwarancje najtańszego kredytu. W Google wyskakuje jedynie duże korporacje kredytowe, które płacą pieniądze za pozycjonowanie i reklamę. W serwisie z ogłoszeniami „Oferteo” jestem najlepszym doradcą w Poznaniu (w roku 2020 i 2021).

🤝 Wybór należy do Ciebie.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji. Jeśli chcesz, abym za darmo przeanalizował Twój indywidualny przypadek. To napisz.

Kamil Dyrtkowski
kamil@dyrtkowski.pl

Jeśli doceniasz wartość - udostępnij dalej.

 

[ulp id='uZIjRsqOAPjXkxX4']

WIĘCEJ POSTÓW DLA CIEBIE

Dlaczego warto konsolidować kredyty

Wielu moich klientów nie wierzy w to, że spłata starszych kredytów i zastąpienie ich nowymi może im się opłacać. Zazwyczaj myślą że ten kredyt, który mają jest dla nich wystarczający, optymalny i...

Kredyt na firmę co jest potrzebne

Kredyt na firmę co jest potrzebne. Starając się o każdą formę finansowania wymagane są odpowiednie dokumenty. 📌Trzeba za ich pomocą udowodnić płynność finansową i umiejętności prowadzenia firmy....