Zaznacz stronę

Finansowanie firm Poznań

Jak znaleźć dobrą firmę w Poznaniu, która pomoże w szukaniu najtańszego kredytu? W Poznaniu i okolicach istnieje ogrom firm świadczących usługi pośrednictwa kredytowego. Obok pośredników kredytowych znajdziesz tutaj oddziały banków i większe biura kredytowe.

Które wybrać i na co zwrócić uwagę.

✅ NAJWAŻNEIJSZE!

Oczywiście w pierwszej kolejności warto skierować się do niezależnego doradcy kredytowego, który prześledzi wszystkie oferty banków i wybierze najlepszą. 

Takich doradców jest dużo, więc trzeba ich prześledzić pod kątem wiarygodności. 

Według mnie najlepiej kierować się tutaj zasadą opinii zadowolonych klientów.

Można też poszukać w sieci odpowiedniego doradcy i sprawdzić jego transparentność.

Jeśli doradca udziela darmowych porad lub pokazuje historie klientów, to duży plus.

Jeśli inni klienci go chwalą, to także dobry znak.

⛔UWAGA! Uciekaj od doradców o których nie ma nic w sieci, nie mogą się wykazać referencjami czy też wpisem do bazy Komisji Nadzoru Finansowego. Jeśli ów doradca ma negatywne opinie w sieci, to przeanalizuj go dokładniej lub uciekaj od niego jak najdalej.

POLUB MNIE NA FACEBOOK

✅ KOLEJNE MOŻLIWE KROKI

1⃣ Pierwszy krok, który podejmuje większość osób, to kontakt z własnym bankiem.

Jednak on nie zawsze jest najtańszy. Zna Twoje obroty i historię, ale nie zależy mu na tym, żebyś miał jak najtańszy kredyt. Analitycy banków są świadomi, że tylko 8% obecnych klientów skorzysta z oferty konkurencji, więc świadomie godzą się z taką stratą i czasami proponują swoim klientom droższe oferty kredytowe. Pisałem o tym już w innym artykule.

2⃣ Drugi krok, to konkurencja.

Konkurencja może mieć promocje kredytowe dla nowych klientów. Prześledź ich kalkulacje i możliwości.

3⃣ Trzeci krok, to porównywarki.

W internecie mamy dużo porównywarek kredytowych, zauważ jednak, że często są one tendencyjne i uwypuklają oferty tylko 2-3 tych samych banków. Czy jest to wiarygodne? Nie sądzę. Takie wyszukiwarki, też robią osoby, którzy chcą szybko pozyskać klienta, więc zwróć uwagę, czy w danym serwisie jest wyszczególniony jego właściciel a co za tym idzie możesz domyśleć się kto promuje owe 3 główne banki.

✅ WIĘC JAK SYTUACJA WYGLADA W POZNANIU?

Jeśli szukasz kredytu, to odezwij się do mnie, masz gwarancje najtańszego kredytu. W Google wyskakuje jedynie duże korporacje kredytowe, które płacą pieniądze za pozycjonowanie i reklamę. W serwisie z ogłoszeniami „Oferteo” jestem najlepszym doradcą w Poznaniu (w roku 2020 i 2021).

🤝 Wybór należy do Ciebie.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji. Jeśli chcesz, abym za darmo przeanalizował Twój indywidualny przypadek. To napisz.

Kamil Dyrtkowski
kamil@dyrtkowski.pl

Jeśli doceniasz wartość - udostępnij dalej.

 

[ulp id='uZIjRsqOAPjXkxX4']

WIĘCEJ POSTÓW DLA CIEBIE

Dlaczego ludzie krytykują przedsiębiorców

Zacznijmy od określenia kto tak na prawdę jest przedsiębiorcą. Czy jest to tylko osoba, która założyła firmę i jest prezesem? Czy może coś więcej? Według mnie przedsiębiorca to osoba, która cechuje...

Plusy i minusy oferty kredytowej własnego banku

Plusy i minusy oferty kredytowej własnego banku Twój bank nie zawsze jest najtańszym rozwiązaniem.Dlaczego? Oto porównanie kilku sytuacji w których można się znaleźć. Minusy: 1 Czasami banki mają...