🎩 Kredyt na firmę Alior Bank

🎯 Istotne informacje na temat Alior Bank SA.

Rozpoczął działalność operacyjną w 2008r. Poza jednostkami stacjonarnymi stworzył w pełni internetowy bank i bankowy internetowy kantor walutowy. Jako pierwszy w Polsce zaoferował klientom m.in. konta osobiste z bezpłatnym dostępem do bankomatów oraz wdrożył Internetowy Proces Kredytowy – było to pierwsze rozwiązanie na świecie, które umożliwiało uzyskanie kredytu całkowicie online.

Alior Bank został wyróżniony jako jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się banków w Polsce. W 2018 roku uzyskał jeden z najwyższych poziomów rentowności w całym sektorze bankowym w kraju.

Oferta okiem doradcy kredytowego.

🥇Co wyróżnia bank:

– Jest to bardzo otwarty bank dla wielu klientów (firmy, osoby indywidualne, hipoteki). W środowisku pośredników zasłynął faktem, że jako jeden z niewielu wprowadził na rynek ofertę kredytu firmowego (bez zabezpieczeń) liczoną w oparciu o obroty firmy, a nie dochody. W rezultacie firmy mające przykładowe obroty 900 tys zł i dochód na PIT za ostatni rok nawet 5 tys zł dostawały oferty finansowania na 500 tys kredytu bez zabezpieczeń. 

Minus tej oferty jest taki, że cechowała się ona dużym ryzykiem dla banku i była stosunkowo droga.

🥈 Bank ma także liberalną politykę w stosunku do kredytów hipotecznych. Zazwyczaj wylicza zdolność kredytową o około 10%-20% wyższą niżeli inne banki hipoteczne. Przy tym zachowuje konkurencyjne warunki rynkowe oprocentowania.

Kredyty gotówkowe, to także ciekawa sprawa. Bank może przeanalizować twój wniosek maksymalnie zdalnie (nawet nagrywając zgody na złożenie wniosku). Oferta kredytów gotówkowych dla osób indywidualnych nie odstaje w znaczny sposób od innych banków.

🥉 Plusy Alior Banku:

🔸Innowacyjność i otwartość na klienta

🔸Zdolność kredytowa przychylna klientom

🔸Uproszczone procedury

🔸Szybka analiza wniosku i decyzje kredytowe

🔸Nawet do 500 tys bez zabezpieczeń

🔸Kredyt firmowy rozłożony na 10 lat

🔸Kredyt indywidualny rozłożony nawet na 12 lat

POLUB MNIE NA FACEBOOK

📛 Minusy Alior Banku:

🔸Czasami wyższe oprocentowanie, ale to wynika z sposobu liczenia zdolności (przychodowo)

🔸Wysokość kosztów ubezpieczeń na życie

🔸Pośrednicy, którzy chcą dużo zarobić na każdym kliencie

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat Alior Banku, lub jeśli chcesz, abym za darmo przeanalizował Twój indywidualny przypadek kredytowy. To napisz.

Kamil Dyrtkowski
kamil@dyrtkowski.pl

Jeśli doceniasz wartość - udostępnij dalej.

 

Podobał Ci się ten artykuł?
Zostaw email, aby otrzymywać następne artykuły o tematyce biznesowej Szanuję nasz czas i nie wysyłam spamu

WIĘCEJ POSTÓW DLA CIEBIE

Dlaczego ludzie nie mają czasu. Myślisz, że Cię nie lubią, a oni uważają coś innego…

Niektórzy potrafią pracować, iść na siłownię, nagrywać wideo, pisać artykuły i jeszcze więcej, a inni w tym samym czasie idą do pracy, wracają do domu i nie mają czasu na nic? Czy...

Kamil Dyrtkowski – poznaj mnie

Cześć, nazywam się Kamil Dyrtkowski i witam Cię na moim blogu. Chciałbym, abyśmy się bliżej poznali, przybliżę ci swoją historię a ty w komentarzu możesz napisać mi z czym aktualnie się w życiu...