Zaznacz stronę

Zaoszczędziłem dla Pani Sylwi ponad 20 tys zł na kredycie firmowym.
Pozyskałem dla niej kredyt, który był tańszy od oferty innego doradcy.

Co zabawne, zrobiłem to w tym samym banku, gdzie miała już umowę do podpisu. Jak widzisz mimo tego dało się zmniejszyć koszty.

Klientka zgodziła się odpowiedzieć na kilka pytań, aby pokazać Wam czym się kierowała wybierając doradców.

Zgłosiła się do mnie w wiadomości na portalu Facebook Pani Sylwia, która potrzebowała kredytu. Powiedziała, że już współpracuje z jednym biurem doradztwa kredytowego i chce sprawdzić przygotowaną przez nich umowę kredytową. Owi doradcy złożyli jej wniosek do jednego z banków, który obliczył zdolność kredytową na podstawie obrotu firmy. Okazało się jednak, że proponowana przez nich rata zawierała wysokie koszty dodatkowe, przez co klientka przepłaciłaby na racie 170 pln i na całym kredycie 20 tys.

Co ciekawe, pozyskałem dla Niej tańszy kredyt w tym samym banku, w którym pierwotnie dostała ofertę. Co jest dowodem na to, że zostały jej dodane do umowy koszty, których nie musiała ponosić. Liczę, że w przyszłości także więcej osób będzie korzystać z porad ekspertów, i nie tylko kredytowych.

POLUB MNIE NA FACEBOOK

Krótki wywiad z klientką:

Kamil: Dlaczego potrzebowała Pani kredyt?
Sylwia: Kredyt potrzebowałam na zakup lokalu w którym prowadzę działalność gospodarczą
K: Jak zaczęła Pani szukać ofert?
S: Najpierw szukałam kredytu w swoim banku w którym mam konto a później w internecie.
K: Jak wyglądała współpraca z firmami/bankami, które Pani znalazła?
S: Współpraca z bankami okazała się niemożliwa, a z innymi firmami kredyt okazał się zbyt wysoko oprocentowany.
K: Co się stało, że Pani napisała do mnie?
S: Decyzja żeby skontaktować się z Panem była taka ze przeczytałam na portalu społecznościowym dużo pozytywnych opinii od ludzi którym Pan pomógł uzyskać kredyt.
K: Ile Pani zyskała na całym produkcie i jak ocenia Pani mnie jako doradcę?
S: Na całym produkcie zyskałam on 20000,-. Pana jako doradcę oceniam bardzo dobrze, super kontakt i duża wiedza szybkie załatwienie sprawy na bardzo dobrych warunkach. Jeszcze raz bardzo dziękuję!!!

Co możesz ty zrobić?

Pamiętaj, że i Ty możesz mieć tani kredyt. Nie daj sobie wmówić, że ta oferta, którą dostałeś jest ostateczna. Prawie w każdym przypadku jest szansa na obniżenie raty. Odezwij się do mnie aby przeprowadzić konsultację oferty. W wielu przypadkach da się znaleźć tańszą ofertę, lub zejść ze zbędnych kosztów. Natomiast jeśli takiej możliwości nie będzie, to powiem o tym od razu i nie będę Cię zwodził.

Jeśli w najbliższym czasie będziesz szukał kredytu, lub już teraz masz ofertę z któregoś banku, to odezwij się do mnie. Może tak jak Pani Sylwia, będę mógł pozyskać dla Ciebie tańszy kredyt.

Jeśli doceniasz wartość - udostępnij dalej.

 

[ulp id='uZIjRsqOAPjXkxX4']

WIĘCEJ POSTÓW DLA CIEBIE

5 afirmacji na temat pieniędzy + tapety

Afirmacje to treści, które mówimy do siebie lub myślimy o sobie lub otaczającym nas świecie. Są one ważne ponieważ pomagają wyeliminować samoograniczające się przekonania np. Na temat pieniędzy....

Najlepszy sposób finansowania bankowego dla firmy

Czy jest najlepszy kredyt dla firmy. Jeśli tak to jakie warunki powinien spełniać. Najlepiej, aby był najtańszy i elastyczny. Kwota taka, aby firma mogła spokojnie prosperować i funkcjonować bez...