Zaznacz stronę

Wyłudzenia czy pomaganie ludziom – na czym polega branża finansowa

WIem, że sformułowanie „pośrednik kredytowy” z różnych przyczyn może dla Ciebie brzmieć strasznie, ale w rzeczywistości to zajęcie mające na celu pomoc wielu przedsiębiorcom w pozyskaniu najbardziej dogodnego finansowania bankowego lub pozabankowego. Na pewno zgodzisz się ze mną, że tak jak w każdej branży zdarzają się ludzie nieuczciwi, niekompetentni lub nadmiernie chciwi.

To tak samo jest tutaj, na rynku finansowym, gdzie czasami pieniądze są większe niżeli w innych branżach. Prosiłbym jednak, abyś nie mierzył wszystkich doradców jedną miarą i skupił się na tym co najważniejsze. Czyli znalezieniu najlepszego finansowania dla ciebie i twojej firmy.

W moich działaniach najpierw analizuję twoją sytuację finansową, pobieramy raporty opłacalności rat i mierzymy poziom obecnego zadłużenia firmowego i prywatnego. Jest to podstawa ku temu aby znaleźć bank, który udzieli ci odpowiedniego finansowania inwestycji, działalności bieżącej, lub nawet zrobi konsolidację obecnych zobowiązań na niższą ratę. Wszystko oczywiście przebiega z twoją zgodą i pełną informacją na temat procesu. Masz pewność, że z pośród wszystkich ofert kredytowych na rynku przygotuję dla ciebie kilka najlepszych z których ty będziesz mógł wybrać tą najbardziej odpowiednią.

Cały proces jest prosty jeśli masz mało kredytów a dochodu wystarcza na zapłatę obecnych rat i zostane jeszcze na oszczędności. Problem pojawia się jak klienci mają już gorszą sytuację i trzeba pomyśleć nad roszadami, aby wystarczyło im zdolności na kolejną ratę i aby sami byli w stanie spłacać kredyt, który zaciągnęli. Ważne jest to aby pomóc klientowi jak najszybciej to możliwe, bo jeśli przewiduje on, że za 2-3 miesiące nie będzie w stanie spłacać obecnych rat, to trzeba znaleźć rozwiązanie za pomocą którego będzie w stanie to robić. Można tutaj wydłużyć okres kredytowania lub przenieść kredyt do innego banku, gdzie jest taniej. Więc jeżeli masz taką sytuację podbramkową to jak najszybciej się do mnie zgłoś.</ p>

 

 

 

 

 

Innym rozwiązaniem sytuacji finansowania działalności jest pozyskanie kredytu obrotowego. Jest to dogodne rozwiązanie, gdyż klient ma do dyspozycji przydzieloną kwotę limitu, którą może wykorzystać na bieżącą działalność, pokrycie kosztów nagłych wypadków lub okazji rynkowych. Produkt jest na tyle elastyczny że płaci się tylko odsetki za wykorzystaną kwotę kredytu. Dokładnie wyjaśniam ten produkt w filmie: „Najlepszy kredyt dla firmy” dostępnym tutaj: https://youtu.be/zYgt0X-l1vQ

Jeśli moje rozwiązania cię zainteresowały, to możesz się ze mną skontaktować aby dowiedzieć się więcej. Jeśli któryś z tych produktów przypadł Ci do gustu, to odpisz mi na maila (kamil@dyrtkowski.pl) albo jeśli już mnie znasz, to zadzwoń do mnie, abyśmy mogli wybrać odpowiednie finansowanie dla Ciebie i twojej firmy.

 

Jeśli doceniasz wartość jaką przekazałem – proszę udostępnij wpis dalej.

UDOSTĘPNIJ

 

 

[ulp id=’2G9XAfe72pkUVV5I’]