Cześć,

nazywam się Kamil Dyrtkowski i na tym blogu przekazuję Ci wiedzę na temat finansów i biznesu, którą zdobyłem od 2005 roku, kiedy to zacząłem interesować się bankowością i pieniędzmi. Dziś prowadzę firmę pośrednictwa kredytowego, za pomocą której pomagam w pozyskaniu najlepszego i często najtańszego finansowania dla moich klientów.

Dziś już wiem, że dzięki pracy i kontaktom jestem w stanie ocenić zdolność kredytową moich klientów, pozyskać tani kredyt i korzystając z kalkulatora kredytowego porównać oferty różnych banków. W ciągu kilkunastu minut jestem w stanie ocenić prawdopodobieństwo pozyskania kredytu indywidualnego lub firmowego.

Poświęciłem w życiu dużo czasu na rozwijające mnie działania dodatkowe. Otworzyłem Fundację Praktyczna Edukacja, na rzecz edukacji i nauki w Polsce. Od 2013 roku jestem dziennikarzem i realizuje swoje zamiłowanie do nowoczesnych technologii, muzyki i rozwoju osobistego. Dziś także wydaję własny magazyn. Ponadto na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu rozpocząłem studia doktoranckie, które dały mi szerszy pogląd na sprawy zależności występujące na rynku finansowym.

Miło mi że tutaj jesteś.
Mam nadzieję że zostaniesz na dłużej.
Kamil Dyrtkowski

ZAPIS NA NEWSLETTER

Kontakt

Indywidualne pytania lub współpraca.

E-mail dla bloga: kontakt@jakwygraczbankiem.pl

E-mail dla pośrednictwa kredytowego: kamil@dyrtkowski.pl

Tel: +48 691 616 118