Pozyskam dla Ciebie dogodne finansowanie.
Największe banki i fundusze z Unii Europejskiej w jednym miejscu.

Najlepsze obecne oferty kredytów indywidualnych i firmowych.

Nazwa banku

Kwota kredytu brutto

Oprocentowanie nominalne

RRSO

Całkowita kwota do spłaty

Rata kredytu

Najtańsze oferty kredytów w grudniu 2022. 

Nazwa banku

Kwota kredytu

Oprocentowanie

Rata kredytu

Kwota do spłaty

Bank Pocztowy

100 000 PLN

10,99%

2 173,74 PLN

130 424,4 PLN

Oferta dostępna tylko z ubezpieczeniem. Wysokość raty nie uwzględnia kosztów ubezpieczenia. Szczegóły dotyczące wysokości kosztu ubezpieczenia klient uzyska bezpośrednio w banku.

BOŚ SA

100 000 PLN

11.52%

2 200,26 PLN

134 005,6 PLN

Oferta z oprocentowaniem stałym do 36 mies. Od 37 mies. oferta ze zmiennym oprocentowaniem, ustalanym w oparciu o stawkę WIBOR, powiększoną o stałą w okresie kredytowania marżę Banku.

Alior Bank

100 000 PLN

13.75%

2 313,88 PLN

138 832,8 PLN

Oferta dla klientów, spełniających przynajmniej jeden warunek z:
- źródło dochodu: umowa o pracę/emeryt lub konsolidacja minimum 10 tys. lub - klient banku (zobowiązanie kredytowe otwarte

Santander

100 000 PLN

12.99%

2 365,56 PLN

141 933,6 PLN

Kwota kredytu do 300 000 zł. Przeznaczony dla klientów uzyskujących dochód z tytułu umowy o pracę na czas nieokreślony, wolnych zawodów, wynajmujących nieruchomości oraz marynarzy.

mBank

100 000 PLN

13.99%

2 419,36 PLN

145 161,6 PLN

Oferta ze zmiennym oprocentowaniem, ustalanym w oparciu o zmienną stawkę WIBOR, powiększoną o stałą w okresie kredytowania marżę Banku

Pobierz zestawienie ponad 100 ofert wszystkich banków
kredytów firmowych, hipotecznych i dla osób indywidualnych.

Ponad 240 zadowolonych klientów:

"Zdecydowanie mogę polecić skorzystanie z usług Pana Kamila, ma ogromną wiedzę na temat finansów, pomógł mi w konsolidacji paru kredytów, na obecna chwilę mam mniejszą ratę i śpię spokojnie."

Laura Pakalska Opinia z portalu Google

"Szybko, profesjonalnie, bez zbędnego gadania, wszystko tak jak chciałem 🙂 Najlepszy pośrednik kredytowy w okolicy"

Rafał MołczanOpinia z portalu Google

"Decyzja żeby skontaktować się z Panem była taka, że przeczytałam na portalu społecznościowym dużo pozytywnych opinii od ludzi, którym Pan pomógł uzyskać kredyt. Na całym produkcie zyskałam ok. 20000zł. 

Pana, jako doradcę, oceniam bardzo dobrze, super kontakt i duża wiedza, szybkie załatwienie sprawy na bardzo dobrych warunkach. Jeszcze raz bardzo dziekuje!!!"

Sylwia SOpinia z portalu Facebook

"Starałam się o kredyt na rozwój firmy. W moim banku nie dostałam. Inny pośrednik też próbował, ale Pan Kamil w końcu pozyskał kredyt. Jeśli potrzebujesz najtańszego kredytu, to odezwij się do niego. Polecam tego doradcę."

Monika M Opinia z portalu Oferteo

"Pierwszy kontakt i już dość konkretną rozmowa. Po godzinie telefon z informacjami, których się nawet nie spodziewałem. Polecam współpracę."

Tomasz H Opinia z portalu Oferteo

Google (5.0)

Facebook (5.0)

Oferteo (5.0)

Potrzebujesz kredytu?
Umów się na darmową konsultację.

Popularne posty na blogu

W jakim banku masz największą
zdolność kredytową?

Zastanawiasz się nad zakupem mieszkania lub domu? Może szukasz kredytu dla siebie lub firmy na dowolny cel? W jakim banku masz największą zdolność kredytową?

Realizacja marzeń czasami jest kosztowna, a zasoby w kieszeni mniejsze. Wiele osób wtedy wspomaga się finansowaniem bankowym, aby móc zrealizować założone plany. Nie wszyscy mają od razu pieniądze na całość wkładu własnego (w przypadku nieruchomości). Nie zawsze masz gotówkę, aby zapłacić za planowany zakup lub dokonać inwestycji w firmie.

Zobacz cały artykuł >>>

Jak pozyskać tani kredyt
dla Ciebie lub firmy?

Zastanawiasz się gdzie możesz otrzymać najtańszy kredyt? Może potrzebujesz gotówki na już, chcesz finansować inwestycje w firmie lub planujesz zakup domu/mieszkania.

Dowiesz się jak postępuje większość osób starających się o kredyt oraz jakie błędy popełniają w całym procesie. Co zrobić, aby nie dać się nabrać przez nieuczciwych doradców i jak spośród wielu ofert wybrać najtańszą i jednocześnie najlepsza ofertę kredytowania swoich planów, inwestycji w firmie lub zakupu nieruchomosci. Jak zazwyczaj pozyskuje się taniego kredytu dla Ciebie lub firmy?

Zobacz cały artykuł >>>

Jak zmniejszyłem ratę kredytu o 384 zł
- studium przypadku.

Chcę podzielić się z Tobą historią Pana Ireneusza. Dowiesz się jak nie dać się oszukać i obniżyć ratę kredytów, czyli jak zmniejszyłem ratę kredytu o 384 zł za pomocą konsolidacji.

Pan Ireneusz jest mi dość dobrze znany, ponieważ pomagałem mu, podczas konsultacji finansowych. Wiele z naszych przedsięwzięć było bardzo złożone i wymagające, jednak nawet przez moment nie miałem wątpliwości, że zakończą się powodzeniem. To zbudowało zaufanie między nami, a Pan Ireneusz wiedział, że może liczyć na moje wsparcie.ie.

Zobacz cały artykuł >>>

Czym różni się kredyt gotówkowy od hipotecznego?

Planujesz większe przedsięwzięcie i poszukujesz najlepszego kredytu? Wiesz już, jaka kwota zaspokoi Twoje potrzeby, ale nie wiesz, z której opcji skorzystać hipoteka czy gotówka?

Czy wiesz, ze z obecnym oprocentowaniem często bardziej opłaca się zaciągnąć kredyt gotówkowy niżeli hipoteczny? Banki i instytucje prześcigają się w ofertach, a Ty chciałbyś skorzystać z porady kogoś zaufanego? Świetnie trafiłeś! W tym wpisie pomogę Ci zrozumieć, czym jest jeden i drugi kredyt (gotówkowy i hipoteczny).
Czym jest kredyt gotówkowy i dla kogo został przeznaczony.

Zobacz cały artykuł >>>

Najbliższe darmowe szkolenia online

Poradniki wideo

Gdzie możemy się spotkać

Obsługuję całą Polskę a główna siedziba znajduje się w Poznaniu.

Spotkać się możesz ze mną także w biurach w innych miastach.

Umów się na wizytę: kamil@dyrtkowski.pl

Wrocław

Poznań - główne biuro

Gdańsk

Łódź

Bydgoszcz

Gorzów Wielkopolski

Umów się na darmową konsultację.

Na jakiego maila wysyłać zestawienie?

Dodatkowo raz w miesiącu otrzymasz aktualne zestawienie.

Close

Dziękuję za zapis.
Email właśnie wędruje na Twoją skrzynkę.

Jeśli go nie ma, to sprawdź folder spam 

lub napisz na maila kontakt@jakwygraczbankiem.pl

Close

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close