Zaznacz stronę

Afirmacje to treści, które mówimy do siebie lub myślimy o sobie lub otaczającym nas świecie. Są one ważne ponieważ pomagają wyeliminować samoograniczające się przekonania np. Na temat pieniędzy.

Możesz uważać, że nie zasługujesz na więcej pieniędzy lub że bogactwo jest tylko dla szczęśliwców. Te myśli są po prostu nieprawdziwe.

Czym są afirmacje?

Afirmacje są powtarzalnymi ćwiczeniami, które robimy, aby poprawić nasze postrzeganie i zdrowie psychiczne. Mają zdolność podnoszenia zaufania, kontrolowania negatywnych uczuć, wzmacniania poczucia własnej wartości i poprawy wydajności. Po powtórzeniu sobie wystarczającej liczby afirmacji, naprawdę zaczynasz wierzyć, że to prawda. Jeśli odwiedzasz mojego bloga, możesz ocenić, że jednym z twoich celów w życiu jest prawdopodobnie lepsze zarządzanie pieniędzmi. Aby to zrobić, musisz wierzyć w swoją zdolność do wprowadzania zmian w tym obszarze. Zacznij korzystać z tych afirmacji wraz z ustawieniem celu, a uzyskasz jeszcze szybsze wyniki.

 

Co możesz z afirmacjami na temat pieniędzy zrobić?

Biorąc pod uwagę, że większość ludzi patrzy na swoje telefony kilka razy dziennie, są one idealnym miejscem do umieszczenia wizualnych przypomnień o naszych afirmacjach pieniężnych. Możesz cieszyć się pozytywnymi myślami za każdym razem, gdy sięgasz po telefon. Poniżej znajdziesz 5 darmowych tapet z afirmacjami pieniężnymi.

Jeśli doceniasz wartość jaką przekazałem – proszę udostępnij wpis dalej.

 

Ja prowadzę firmę pośrednictwa kredytowego.

Zobacz jak zmniejszyłem ratę kredytu o 384 zł – studium przypadku.

Jeśli potrzebujesz pomocy w pozyskaniu kredytu lub leasingu.

 

To napisz do mnie i opisz swoje potrzeby.
Kamil Dyrtkowski – Ekspert Kredytowy e-mail: kamil@dyrtkowski.pl

 

Od 2005 roku zajmuje się branżą kredytową. Nazywam się Kamil Dyrtkowski i prowadzę firmę pośrednictwa kredytowego, za pomocą której pozyskuje najtańsze finansowanie dla osób fizycznych i firm.
Dziś już wiem, że dzięki pracy i kontaktom jestem w stanie ocenić zdolność kredytową moich klientów, pozyskać tani kredyt i korzystając z kalkulatora kredytowego porównać oferty różnych banków.
W ciągu kilkunastu minut jestem w stanie ocenić prawdopodobieństwo pozyskania kredytu indywidualnego lub firmowego.

 

MAIL DO MNIE kamil@dyrtkowski.pl