Afirmacje to treści, które mówimy do siebie lub myślimy o sobie lub otaczającym nas świecie. Są one ważne ponieważ pomagają wyeliminować samoograniczające się przekonania np. Na temat pieniędzy. Możesz uważać, że nie zasługujesz na więcej pieniędzy lub że bogactwo jest tylko dla szczęśliwców. Te myśli są po prostu nieprawdziwe.

Afirmacje są powtarzalnymi ćwiczeniami, które robimy, aby poprawić nasze postrzeganie i zdrowie psychiczne. Mają zdolność podnoszenia zaufania, kontrolowania negatywnych uczuć, wzmacniania poczucia własnej wartości i poprawy wydajności. Po powtórzeniu sobie wystarczającej liczby afirmacji, naprawdę zaczynasz wierzyć, że to prawda. Jeśli odwiedzasz mojego bloga, możesz ocenić, że jednym z twoich celów w życiu jest prawdopodobnie lepsze zarządzanie pieniędzmi. Aby to zrobić, musisz wierzyć w swoją zdolność do wprowadzania zmian w tym obszarze. Zacznij korzystać z tych afirmacji wraz z ustawieniem celu, a uzyskasz jeszcze szybsze wyniki.

 

Biorąc pod uwagę, że większość ludzi patrzy na swoje telefony kilka razy dziennie, są one idealnym miejscem do umieszczenia wizualnych przypomnień o naszych afirmacjach pieniężnych. Możesz cieszyć się pozytywnymi myślami za każdym razem, gdy sięgasz po telefon. Poniżej znajdziesz 5 darmowych tapet z afirmacjami pieniężnymi.

Wpisz dane do formularza aby otrzymać darmowe tapety emailem.

 

Tapety wysyłam mailem po wpisaniu danych poniżej

ODBIERZ TAPETY
WPISZ DANE

Zapoznałem się z polityką prywatności