MASTERMIND BIZNESOWY

Rozwijaj biznes razem z grupą osób, która ma podobne cele jak Ty.


Rekrutacja polega na kilu etapach:

1. Kliknięcie w link powyżej.

2. Wypełnij zgłoszenie.

3. Rozmowa i dołączenie do grupy.


Czym konkretnie jest mastermind?

Małe Grupy Duża efektywność

Grupy max 5-6 osobowe.

Progres
i Regularność

Rozwój z tygodnia na tydzień.

Rozwiązania wyzwań

Każdy tydzień daje rozwiązania


Uczestnicy o MasterMindzie

"Spotkanie mastermindowe Kamila Dyrtkowskiego to zdecydowanie potrzebna i ważna inicjatywa. Nie wystarczy jednak wskrzesić trafną ideę – istotne, żeby rzetelnie ją wprowadzić w życie. I tak jest u Kamila: dobry kontakt przedspotkaniowy, zorganizowanie od strony technicznej i dbałość o korzyści odniesione przez uczestników. 

Na szczególną uwagę zasługuje precyzyjnie określony przebieg mastermindu. Nie ma miejsca na tracenie czasu, prowadzącemu zależy na konkretnej pomocy w konkretnych sprawach. Rola takiej dyfuzji wiedzy jest trudna do przecenienia, a w moim przekonaniu niełatwo ją również zastąpić."


Bartosz Wojnarowski, Studio GLOSOLALIA


"Mastermind prowadzony przez Ciebie bardzo mi się podobał! Było konkretnie, na temat, trzymanie się czasu oraz inowacyjnie dla mnie jeśli chodzi o prowadzenie Mastermindu, bo w dotychczasowych mastermindach, w których brałem udział nikt nie używał narzędzia jakim jest GOOGLE SHEETS :-). 

Dla mnie rewelacja! Podobało mi się to bardzo! Jesteś, więc pierwszą osobą, która spotkałem, że to narzędzie wykorzystuje :-). Gratuluję innowacyjnościLubię ekstremalne rzeczy, więc to Twoje zdanie "Zbieram chętnych do ekstremalnego przyspieszonego rozwoju." mnie urzekło ! :-)"


Mariusz, Firma transportowa Polska i Wielka Brytania


"Cieszę się, że miałem szansę odkryć, jaką wartość niesie ze sobą sesja Master Mind. Spotkanie z innymi przedsiębiorcami oraz wymiana doświadczeń związanych z prowadzeniem działalności, pozwoliły mi nabrać nowego spojrzenia na wiele kwestii, a zdobytą wiedzę od razu mogłem wykorzystać w biznesie.

Na uznanie zasługuje sposób moderacji spotkania przez Pana Kamila Dyrtkowskiego, który profesjonalnie poprowadził nas przez wszystkie zagadnienia, równolegle sam dzieląc się swoją wiedzą i wieloma wskazówkami. Serdecznie polecam."


Kamil Kabaszyn, Beyond Scan Sp. z o.o.


"Początkowo chciałam napisać, że mastermind z Kamilem Dyrtkowskim jest dla biznesu jak porządny dopalacz. Ale to słaba metafora, bo dopalacze można przedawkować - zaś mastermindów prowadzonych przez Kamila - nigdy. To tak, jakbyś w ciągu dwóch godzin pokonał/a drogę, która dotąd zajmowała Ci dotąd dwa miesiące. 

Mastermind Kamila daje nową perspektywę na Twój biznes, pomaga znacząco przyspieszyć realizację wyzwań, których się podejmujesz oraz poznać wspaniałych, interesujących i wspierających ludzi i ich ofertę. Polecam każdemu przedsiębiorcy."

Katarzyna Nakielska-Pawluk, NPK Nauka-Praca-Kariera

Jak wygląda spotkanie mastermind

Nasze spotkania grupach mastermind trwają 60 minut (nie dłużej, aby utrzymać koncentrację na wysokim poziomie.
Odbywają się co tydzień (regularność jest ważna, bo chodzi o wzajemne dopingowanie się do realizacji konkretnego celu).
Rozmowa jest zwykle według planu, a czas jest pilnowany – nie chodzi o luźną dyskusję, tylko o produktywną burzę mózgów i generowanie konkretnych rozwiązań oraz wskazówek.
Każdy uczestnik prezentuje swoje osiągnięcia z tygodnia oraz ustala plan rozwoju na następny tydzień.
Jeśli nasz wyzwanie, którego nie potrafisz rozwiązać, to zadajesz to pytanie grupie, aby każdy mógł zasugerować Ci rozwiązanie i w ten sposób podzielić się swoim doświadczeniem.
Wszyscy uczestnicy toczą dyskusję na temat swoich wyzwań z ostatniego i następnego tygodnia. Tutaj następuje efekt synergii, bo na każde wyzwanie otrzymujesz kilka punktów spojrzenia (wszystkich uczestników).
Każda sesja kończy się ustaleniem celów na następny tydzień, listą rzeczy do zrobienia.
Regularność jest istotą takiego działania.

Kim jestem i jakie mam doświadczenia biznesowe?

Nazywam się Kamil Dyrtkowski i mastermindy biznesowe prowadzę od roku czasu.

Własną firmę prowadzę od 2017 roku. Zajmuje się finansami - pośrednictwem kredytowym.

Moja druga odnoga firmy skupia się na obsłudze marketingowej firm.

W 2023 roku bronię doktorat z Ekonomii i jestem aktywnym wykładowcą na uczelni w Poznaniu.


Obecnie współpracuję z jednymi z najbogatszych ludzi w Polsce i na świecie.

Jestem dyrektorem w spółce w której prezesem jest Andrzej Załucki - prawa ręka najbogatszego polaka Michała Sołowowa.

Współpracuje z Rafaelem Badziagiem, autorem książki Umysł Miliardera i człowiekiem , który bezpośrednio zna 38 dolarowych miliarderów.