MASTERMIND BIZNESOWY

Rozwijaj biznes razem z grupą osób, która ma podobne cele jak Ty.


Uczestniczka MasterMindu - Lucy:

Na temat naszego MasterMindu nie chcę wielkich elaboratów pisać. 

Bo to trzeba przyjść i przeżyć? 

Jest to coś innego, coś, co nie można w kilku słowach napisać. Tak samo nie można nagrać się i powiedzieć w 2 zdaniach co my tam mamy.
Jest tam i czas na biznes, na rozwój osobisty, na rozwijanie firmy, na pokazanie, co robimy w naszej codzienności, biznesowo, jak również i prywatnie.
Jest to rozwój i biznesowy, i prywatny. Jest to fantastyczny czas i zawsze cieszę się, że mogę z wami spędzić ten czas na mastermind. Poznajemy dużo ciekawych, nowych ludzi, ale też my siebie jako ludzie poznajemy.

Ja dzięki MasterMindowi poznałam też samą siebie. Kim Jestem, gdzie chce iść, co tu robię, kim jestem, co ja wiem. C ja robię, co chcę osiągnąć, jak daleko chcę zajść, jaka jest moja droga? I z kim przez tą drogę chce iść i co robić? Co osiągnąć? Gdzie są moje słabe punkty? Nad czym muszę jeszcze popracować? Śledzę. Obserwuję, Mam przyjemność doznawać i uczestniczyć w życiu innych osób, które również mają wspólne cele, takie jakie ja. Czyli chcą się rozwijać, chcą pracować dalej nad sobą. Chcą osiągnąć swój cel obojętnie, jaki to on nie jest?

Ja mam swój cel w nieruchomościach. Ja mam swoje plany, cele, które super realizuje. Jestem z tego bardzo zadowolona, ale też rozwijam się. Widzę niesamowitą zmianę, odkąd zaczęłam właśnie na tym MasterMindzie uczestniczyć. Jestem i zawsze byłam otwarta, ale teraz dostrzegam rzeczy, których wcześniej nie dostrzegałam. Widzę, jaka ważna jest regularność.

Nasz MasterMind to burza umysłu, naprawdę. To jest petarda i to jest coś, czego życzę każdemu. Żeby przez taki MasterMind miał możliwość dobrego rozwoju. My się wspieramy wzajemnie. Nie tylko biznesowo, ale i prywatnie omawiamy różne tematy, które nas trapią. Poznajemy siebie, a przede wszystkim nie idziemy tą drogą sami tylko mamy kogoś, kto w razie czego jest przy nas. A ta świadomość napawdę jest bezcenna.

- Lucy - na Mastermindzie ponad 6 miesięcy

Co zyskasz dzięki mastermindowi?

Legendarny potentat Andrew Carnegie (jeden z najbogatszych ludzi swoich czasów na świecie) przypisuje swój sukces grupie MasterMind. A co ciekawe, nie kryje się za nią żadna tajemna wiedza i Ty także możesz korzystać z tej formy rozwoju.

Nie muszę Cię chyba przekonywać do stwierdzenia, że ciężko jest prowadzić biznes samemu. Dziesiątki obszarów, którymi musisz się zająć, wiele problemów, duża ilość decyzji, które musisz podjąć. W tym wszystkim jest mnóstwo rzeczy, na które zwyczajnie nie masz czasu.

możesz temu sprostać z grupą osób, której celem jest wzajemne wsparcie i pomaganie sobie nawzajem w rozwoju biznesu.

Jaka idea stoi za MasterMindem?

Wspomniany wcześniej prekursor Mastermindów, Andrew Carnegie, pomógł zbudować przemysł stalowy w USA, w wyniku czego zgromadził fortunę. W czasie, gdy osiągnął szczyt władzy i bogactwa, zwrócił się do niego dziennikarz o imieniu Napoleon Hill, który miał zapisywać strategie, które uczyniły go legendarnym biznesmenem.

Ich partnerstwo zaowocowało jednym z największych bestsellerów wszechczasów, „Myśl i bogać się”, który oferuje kilka gotowych kluczy do osiągnięcia bogactwa. W tym jedną zasadę, której Carnegie przypisuje cały swój majątek: MasterMind.

Hill definiuje tę zasadę jako: 

„Koordynacja wiedzy i wysiłków, w duchu harmonii,
pomiędzy dwiema lub więcej osobami, dla osiągnięcia określonego celu”.

Oznacza to otaczanie się utalentowanymi ludźmi, którzy podzielają twoją wizję, ponieważ połączenie kilku inteligentnych i kreatywnych umysłów jest wykładniczo potężniejsze niż tylko jeden.

Master Mind ma dwie cechy. Jeden ma charakter ekonomiczny, a drugi psychiczny.

Aspekt ekonomiczny jest bardziej oczywisty: jeśli posłuchasz rad innych mądrych ludzi, którzy chcą ci pomóc, uzyskasz przewagę ekonomiczną. „Ta forma kooperacyjnego sojuszu była podstawą niemal każdej wielkiej fortuny” — pisze Hill. „Twoje zrozumienie tej wielkiej prawdy może zdecydowanie określić twój status finansowy”.

Część psychiczna jest bardziej abstrakcyjna, ale równie ważna do uchwycenia: „Żadne dwa umysły nigdy nie spotykają się, nie tworząc w ten sposób trzeciej, niewidzialnej, nienamacalnej siły, którą można porównać do trzeciego umysłu”


Aby lepiej zilustrować tę koncepcję, porównuje ludzki mózg do baterii.
Tak jak grupa baterii elektrycznych wytworzy więcej energii niż pojedyncza bateria, tak grupa skoordynowanych mózgów wytworzy więcej energii myślowej niż jeden pojedynczy mózg. I tak jak różne baterie zapewniają różne poziomy energii w zależności od pojemności ich komórek, niektóre mózgi są bardziej wydajne niż inne.

„Dzięki tej metaforze staje się od razu oczywiste, że zasada MasterMind skrywa tajemnicę władzy ludzi, którzy otaczają się innymi mądrymi ludźmi” — pisze Hill.


Carnegie, którego grupa MasterMind składała się z około 50 osób
Stajemy się podobni do ludzi, z którymi się zadajemy, dlatego bogaci mają tendencję do zadawania się z innymi, którzy są bogaci.

Jak wygląda spotkanie mastermind

Nasze spotkania grupach mastermind trwają 60 minut (nie dłużej, aby utrzymać koncentrację na wysokim poziomie.
Odbywają się co tydzień (regularność jest ważna, bo chodzi o wzajemne dopingowanie się do realizacji konkretnego celu).
Rozmowa jest zwykle według planu, a czas jest pilnowany – nie chodzi o luźną dyskusję, tylko o produktywną burzę mózgów i generowanie konkretnych rozwiązań oraz wskazówek.
Każdy uczestnik prezentuje swoje osiągnięcia z tygodnia oraz ustala plan rozwoju na następny tydzień.
Jeśli nasz wyzwanie, którego nie potrafisz rozwiązać, to zadajesz to pytanie grupie, aby każdy mógł zasugerować Ci rozwiązanie i w ten sposób podzielić się swoim doświadczeniem.
Wszyscy uczestnicy toczą dyskusję na temat swoich wyzwań z ostatniego i następnego tygodnia. Tutaj następuje efekt synergii, bo na każde wyzwanie otrzymujesz kilka punktów spojrzenia (wszystkich uczestników).
Każda sesja kończy się ustaleniem celów na następny tydzień, listą rzeczy do zrobienia.
Regularność jest istotą takiego działania.

Czym konkretnie jest mastermind?

Małe Grupy Duża efektywność

Grupy max 5-6 osobowe.

Progres
i Regularność

Rozwój z tygodnia na tydzień.

Rozwiązania wyzwań

Każdy tydzień daje rozwiązania


Każdy tydzień to krok do przodu w rozwoju Ciebie i biznesu

Każdego tygodnia poruszamy się w obszarze 1. Planów działania, 2. Wyzwań na najbliższe tygodnie, 3. Dyskusji na temat wyzwań oraz 4. Podsumowania poprzedniego tygodnia. Każdy uczestnik otrzymuje kilka możliwych rozwiązań swoich przeszkód. Grupa cechuje się otwartością a każdy jej członek jest zobowiązany do zachowania tajemnicy i poufności rozmów. 

Każda sesja jest podzielona na dynamiczne rundy.

  RUNDA 1: Z poprzedniego tygodnia.

W tej sekcji zajmujemy się podsumowaniem sukcesów z poprzedniego tygodnia, Podsumowanie poprzednich zobowiązań oraz pytań do grupy na temat Twoich wyzwań.

  RUNDA 2: Moje przemyślenia i nauki.

Tutaj każdy uczestnik odnosi się do wypowiedzi poprzedników oraz w oparciu o swoją wiedzę proponuje rozwiązania wyzwań pozostałych uczestników grupy mastermind. W tej rundzie jest też przewidziany czas na otwartą dyskusję na wybrane 2-3 tematy.

  RUNDA 3: Następny tydzień.

Każdy z uczestników określa plan swoich działań na przyszły tydzień. Dzieli się nim przed grupą, aby otrzymać ewentualną pomoc lub wsparcie w pokonywaniu przeszkód. Tutaj każdy z nas zdaje sobie sprawę co może zyskać a co stracić przy wykonaniu lub braku wykonania planu.

Uczestnicy o MasterMindzie

"Spotkanie mastermindowe Kamila Dyrtkowskiego to zdecydowanie potrzebna i ważna inicjatywa. Nie wystarczy jednak wskrzesić trafną ideę – istotne, żeby rzetelnie ją wprowadzić w życie. I tak jest u Kamila: dobry kontakt przedspotkaniowy, zorganizowanie od strony technicznej i dbałość o korzyści odniesione przez uczestników. 

Na szczególną uwagę zasługuje precyzyjnie określony przebieg mastermindu. Nie ma miejsca na tracenie czasu, prowadzącemu zależy na konkretnej pomocy w konkretnych sprawach. Rola takiej dyfuzji wiedzy jest trudna do przecenienia, a w moim przekonaniu niełatwo ją również zastąpić."


Bartosz Wojnarowski, Studio GLOSOLALIA


"Mastermind prowadzony przez Ciebie bardzo mi się podobał! Było konkretnie, na temat, trzymanie się czasu oraz inowacyjnie dla mnie jeśli chodzi o prowadzenie Mastermindu, bo w dotychczasowych mastermindach, w których brałem udział nikt nie używał narzędzia jakim jest GOOGLE SHEETS :-). 

Dla mnie rewelacja! Podobało mi się to bardzo! Jesteś, więc pierwszą osobą, która spotkałem, że to narzędzie wykorzystuje :-). Gratuluję innowacyjnościLubię ekstremalne rzeczy, więc to Twoje zdanie "Zbieram chętnych do ekstremalnego przyspieszonego rozwoju." mnie urzekło ! :-)"


Mariusz, Firma transportowa Polska i Wielka Brytania


"Cieszę się, że miałem szansę odkryć, jaką wartość niesie ze sobą sesja Master Mind. Spotkanie z innymi przedsiębiorcami oraz wymiana doświadczeń związanych z prowadzeniem działalności, pozwoliły mi nabrać nowego spojrzenia na wiele kwestii, a zdobytą wiedzę od razu mogłem wykorzystać w biznesie.

Na uznanie zasługuje sposób moderacji spotkania przez Pana Kamila Dyrtkowskiego, który profesjonalnie poprowadził nas przez wszystkie zagadnienia, równolegle sam dzieląc się swoją wiedzą i wieloma wskazówkami. Serdecznie polecam."


Kamil Kabaszyn, Beyond Scan Sp. z o.o.


"Początkowo chciałam napisać, że mastermind z Kamilem Dyrtkowskim jest dla biznesu jak porządny dopalacz. Ale to słaba metafora, bo dopalacze można przedawkować - zaś mastermindów prowadzonych przez Kamila - nigdy. To tak, jakbyś w ciągu dwóch godzin pokonał/a drogę, która dotąd zajmowała Ci dotąd dwa miesiące. 

Mastermind Kamila daje nową perspektywę na Twój biznes, pomaga znacząco przyspieszyć realizację wyzwań, których się podejmujesz oraz poznać wspaniałych, interesujących i wspierających ludzi i ich ofertę. Polecam każdemu przedsiębiorcy."

Katarzyna Nakielska-Pawluk, NPK Nauka-Praca-Kariera

Kim jestem i jakie mam doświadczenia biznesowe?

Nazywam się Kamil Dyrtkowski i mastermindy biznesowe prowadzę od roku czasu.

Własną firmę prowadzę od 2017 roku. Zajmuje się finansami - pośrednictwem kredytowym.

Moja druga odnoga firmy skupia się na obsłudze marketingowej firm.

W 2023 roku bronię doktorat z Ekonomii i jestem aktywnym wykładowcą na uczelni w Poznaniu.


Obecnie współpracuję z jednymi z najbogatszych ludzi w Polsce i na świecie.

Jestem dyrektorem w spółce w której prezesem jest Andrzej Załucki - prawa ręka najbogatszego polaka Michała Sołowowa.

Współpracuje z Rafaelem Badziagiem, autorem książki Umysł Miliardera i człowiekiem , który bezpośrednio zna 38 dolarowych miliarderów.

Dołącz do grupy mastermind już teraz.

Sesje mastermind 2 miesiące 

Dostęp przez 2 miesiące do sesji mastermind.

Jedna sesja mastermind w każdym tygodniu (środa) (optymalnie 4-5 sesji w miesiącu).

Każda sesja trwa 90-110 minut.

Małe grupy max 5-6 osób.

Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku.

Dostęp do wspólnej przestrzeni na dysku Google.

Dostęp do pliku systematyzującego sesje mastermind.

2 miesiące za 1 200 zł netto
(brutto 1476 zł)

8-10 sesji = średnio 133 zł za jedną sesję

Sesje mastermind 4 miesiące

Dostęp przez 2 miesiące do sesji mastermind.

Jedna sesja mastermind w każdym tygodniu (środa) (optymalnie 4-5 sesji w miesiącu).

Każda sesja trwa 90-110 minut.

Małe grupy max 5-6 osób.

Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku.

Dostęp do wspólnej przestrzeni na dysku Google.

Dostęp do pliku systematyzującego sesje mastermind.

4 miesiące za 2250 zł netto
(brutto 2767 zł)

16-20 sesji = średnio 125 zł za jedną sesję