Zaznacz stronę

Kredyt na firmę – porównanie
Który kredyt dla firmy jest najlepszy?

Porównajmy kilka ofert różnych banków.

🎯 W zależności od sytuacji finansowej przedsiębiorcy i jego historii kredytowej możemy wymienić 3 główne grupy firm:

🔹 Piszę o kredycie gotówkowym bez zabezpieczenia hipotecznego na dowolny cel.

Z dobrym dochodem i dobrą historią kredytową:
Tutaj ofert może być kilka i najlepszych. Na maj 2021 roku najlepsza oferta ma 0% prowizji za uruchomienie i 2,62% oprocentowanie miesięczne i zawiera ubezpieczenie na życie. Druga oferta ma 0% prowizji, oprocentowanie 5,62% rocznie i brak ubezpieczenia. 

🎯 Średnim dochodem i średnią historią kredytową:

Oferty mogą opierać się na dochodzie, ale i na przychodzie firmy. Oprocentowania wąchają się tutaj w zakresie 5,2%-7,2% rocznie oraz prowizja 3%-11%. Brak ubezpieczenia na życie. 

POLUB MNIE NA FACEBOOK

🎯 Średnim dochodzi i dobrą historią:

Oferty podobnie jak powyżej. Oprocentowania wąchają się tutaj w zakresie 5,2% rocznie oraz prowizja 3%-5%%. Brak ubezpieczenia na życie.

🔹 W przypadku firm ze złą historią kredytową jest możliwość uzyskania kredytu pod zabezpieczenie nieruchomością. Słaby BIK wymaga mieszkania lub domu pod zastaw i oferta wygląda następująco: Prowizja za uruchomienie 12% i oprocentowanie 7,2%. Ale nie ma co się dziwić, tym kosztom. Taki klient jest o wiele bardziej ryzykowny dla banków.

Jeśli potrzebujesz pomocy w pozyskaniu kredytu, szukasz najtańszego finansowania lub nie wiesz na jaką ofertę możesz liczyć, to napisz do mnie.

Mój mail: kamil@dyrtkowski.pl

Kamil Dyrtkowski

Jeśli doceniasz wartość - udostępnij dalej.

 

[ulp id='uZIjRsqOAPjXkxX4']

WIĘCEJ POSTÓW DLA CIEBIE

Zostały mi 3 lata kredytu. Czy opłaca się przenosić do tańszego banku?

Zostały mi 3 lata kredytu. Czy opłaca się przenosić do tańszego banku? Od czasu, kiedy promuję ofertę 2,61% 🤔 rocznie na kredycie na dowolny cel, dostaję dużo zapytań o konsolidację droższego...

Najbardziej niecodzienny prezent jaki dostałeś. Zaskocz swoich bliskich.

W okresie Świąt Bożego Narodzenia wielu z nas stara się obdarować bliskie osoby jakąś formą prezentu. Jakże popularne są wtedy dylematy na temat tego, jaki prezent wybrać, co by interesowało daną...