Zaznacz stronę

Kredyt na firmę – porównanie
Który kredyt dla firmy jest najlepszy?

Porównajmy kilka ofert różnych banków.

🎯 W zależności od sytuacji finansowej przedsiębiorcy i jego historii kredytowej możemy wymienić 3 główne grupy firm:

🔹 Piszę o kredycie gotówkowym bez zabezpieczenia hipotecznego na dowolny cel.

Z dobrym dochodem i dobrą historią kredytową:
Tutaj ofert może być kilka i najlepszych. Na maj 2021 roku najlepsza oferta ma 0% prowizji za uruchomienie i 2,62% oprocentowanie miesięczne i zawiera ubezpieczenie na życie. Druga oferta ma 0% prowizji, oprocentowanie 5,62% rocznie i brak ubezpieczenia. 

🎯 Średnim dochodem i średnią historią kredytową:

Oferty mogą opierać się na dochodzie, ale i na przychodzie firmy. Oprocentowania wąchają się tutaj w zakresie 5,2%-7,2% rocznie oraz prowizja 3%-11%. Brak ubezpieczenia na życie. 

POLUB MNIE NA FACEBOOK

🎯 Średnim dochodzi i dobrą historią:

Oferty podobnie jak powyżej. Oprocentowania wąchają się tutaj w zakresie 5,2% rocznie oraz prowizja 3%-5%%. Brak ubezpieczenia na życie.

🔹 W przypadku firm ze złą historią kredytową jest możliwość uzyskania kredytu pod zabezpieczenie nieruchomością. Słaby BIK wymaga mieszkania lub domu pod zastaw i oferta wygląda następująco: Prowizja za uruchomienie 12% i oprocentowanie 7,2%. Ale nie ma co się dziwić, tym kosztom. Taki klient jest o wiele bardziej ryzykowny dla banków.

Jeśli potrzebujesz pomocy w pozyskaniu kredytu, szukasz najtańszego finansowania lub nie wiesz na jaką ofertę możesz liczyć, to napisz do mnie.

Mój mail: kamil@dyrtkowski.pl

Kamil Dyrtkowski

Jeśli doceniasz wartość - udostępnij dalej.

 

Podobał Ci się ten artykuł?
Zostaw email, aby otrzymywać następne artykuły o tematyce biznesowej Szanuję nasz czas i nie wysyłam spamu

WIĘCEJ POSTÓW DLA CIEBIE

Co warto wiedzieć zaciągając kredyt

Co warto wiedzieć zaciągając kredyt, a o czym wielu sprzedawców Cię nie poinformuje Dla niektórych osób świat bankowości to duża nieznajoma. Nawet wykształcony człowiek może zagubić się we...

Kredyt na firmę co można odliczyć od podatku

Co można odliczyć przy kredycie na firmę Część kredytu firmowego można wliczyć w koszty prowadzenia działalności gospodarczej. Odliczyć od dochodu i płacić mniejszy podatek. Ale jakie dokładnie...