Zaznacz stronę
Nazywam się Kamil Dyrtkowski. Na tym blogu przekazuję Ci wiedzę na temat finansów i biznesu, którą zdobyłem działając ponad 6 lat na rynku pośrednictwa kredytowego.
        Jeszcze w 2005 roku, kiedy zacząłem interesować się bankowością, nie marzyłem o tym, że dziś bd mógł działałać w tej branży. Teraz jestem przedsiębiorcą, który ma doświadczenie z wielu ścieżek rozwoju. Pasja do dzielenia się wiedzą pozwala mi regularnie aktualizować tego bloga.
 
 
     Dziś już wiem, że dzięki pracy i kontaktom jestem w stanie ocenić zdolność kredytową moich klientów, pozyskać tani kredyt i korzystając z kalkulatora kredytowego porównać oferty różnych banków.
 
 
     Poświęciłem w życiu dużo czasu na działania dodatkowe, które mnie rozwijały. Otworzyłem Fundację Praktyczna Edukacja, na rzecz edukacji i nauki w Polsce. Od 2013 roku jestem dziennikarzem i realizuje swoje zamiłowanie do nowoczesnych technologii, muzyki i rozwoju osobistego. Także w 2013 roku rozpocząłem na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu studia doktoranckie, które dały mi szerszy pogląd na sprawy zależności występujące na rynku finansowym.
 
Miło mi że tutaj jesteś.
Mam nadzieję że zostaniesz na dłużej.
 
Kamil Dyrtkowski