Zaznacz stronę

Czym jest jedna zasada aby bogacić się. Jak brzmi i co dzięki temu można zyskać.

Czytając książkę pt.: „Najbogatszy człowiek w Babilonie” doszedłem do wielu interesujących wniosków. Opowiadam o nich w serii 3 materiałów wideo na moim kanale na YouTube i na Facebooku. Książka opowiada o sposobach bogacenia się i uniwersalnych zasadach, które mimo ubiegu lat nieustannie są aktualne. Kiedyś jak i teraz sprawiały, że ludzie się bogacili i pomnażali majątek. W wideo omawiam pierwszą i najważniejsza zasadę.

Poznaj jaka jest jedna z najważniejszych i pierwszych zasad, aby się bogacić. Stosowali ją już najbogatsi ludzie w Babilonie a także zamożni ludzie w czasach dzisiejszych. Najważniejsze jest to, że jak wdrożysz tą zasadę, to nie tylko staniesz się bogatszym człowiekiem, ale także inne dziedziny twojego życia zyskają. Odpal wideo i poznaj tą zasadę. WIele innych materiałów tego typu POZNASZ NA MOIM KANALE

Zarówno jedna zasada aby bogacić się jak i pozostałe nagrania z przemyPozostałe części nagrania znajdziesz na wspomnianych wcześniej kanałach. Miłego oglądania.

Moja interpretacja

Mam nadzieję, że ową zasadę weźmiesz sobie do serca i zastosujesz w życiu. Od siebie mogę ci pomóc w realizacji tego celu. Sugestie jakie chcę ci przekazać są następujące. Najlepiej jest zaplanować swój czas w ciagu dnia. Ja na przykład w drodze do i z pracy mam czas na słuchanie książek. Dodatkowo każdego ranka znajduję kilkanaście minut na zaplanowanie czynności oraz na przeczytanie kilku stron książki. Dzięki tym prostym nawykom czuję, że mój dzień jest bardziej uporządkowany i szybciej realizuję cele.

Poszukaj na moim YOU TUBE pozostałych części nagrań z książki Najbogatszy człowiek z Babilonie. Dowiedz się jakie zasady jeszcze możesz spełnić, aby bogacić się.

Polecę ci także kolejny artykuł, który wiąże się z bogaceniem. Zazwyczaj przedsiębiorcy, to osoby, którzy zarabiają więcej niżeli pracownicy etatowi. Zatem dowiedz się Dlaczego ludzie krytykują przedsiębiorców.

A jakie są twoje sposoby na rytuały dnia i szybką realizację ustalonych dziennych i miesięcznych celów? Napisz w komentarzu.

Kamil Dyrtkowski

Jeśli doceniasz wartość - udostępnij dalej.

 

[ulp id='uZIjRsqOAPjXkxX4']

WIĘCEJ POSTÓW DLA CIEBIE

Warszawa – miasto możliwości

Dawno nie byłem w Warszawie I dlatego teraz chcę podzielić się z Wami moimi 3 spostrzeżeniami nt. tego za czego pokochałem to miasto na nowo. Komórka jest całym, życiem - Z moich obserwacji wynika...

Kredyt na wesele – kiedy warto się starać?

Kredyt na wesele - kiedy warto się starać? Wesele - przyjemność, czy wszystko najniższym kosztem?Organizacja wesela pochłania obecnie mnóstwo pieniędzy. Zwłaszcza gdy w uroczystości ma wziąć udział...