Zaznacz stronę

Żyjesz w wielkim mieście obserwujesz ludzi hołdujących dookoła Ciebie. Na pewno nie raz zastanawiałeś się co takiego jest ze jedynych osobach że przyciągają uwagę a inni są zwykli. Poddałem tą myśli głębszym przemyśleniom I udając się do takiego miasta jak Warszawa wyselekcjonowałem trzy elementy. Tutaj nawet wybranie się garnitur jest czymś niezwykłym a nawet powszechnym. Ale o szczegółach dalej.

  1. Powalający ubiór

W wielu polskich miastach ubranie się w garnitur lub w wyzywającą kreację jest czynsz rzucające się w oczy. To ten element ubioru sprawia że idąc po ulicy czuję się na sobie wzrok przechodniów. Garnitur lub kobiecy odpowiednik eleganckiego stroju, może symbolizować że ubrałeś/łaś się specjalnie na jakąś okazję lub że twój charakter pracy tego wymaga. W Warszawie jednak zbyt wiele osób ubierasz się elegancko i nie robi to tak dużego wrażenia jak w mniejszych miejscowościach. Więc niestety ten styl, w niektórych przypadkach, nie spowoduje że wyróżnisz się z tłumu. 

Innym skrajnym przypadkiem jaki zauważyłam jest styl niechlujny. Byłem zaskoczony widząc spośród tłumu mężczyznę idącego za rękę z kobietą który to miał poszarpaną i podartą całą koszulkę. Styl kobiety był normalny więc nie sądzę żeby to była jakaś para bezdomnych. Tak więc to może być 1 Z rozwiązań dzięki którym wyróżni się z tłumu. 

Przychodzi mi do głowy jeszcze taka sytuacja. Byłem w Warszawie podczas meczu na mistrzostwach świata Polska Senegal I przed Dworcem zauważyłem mężczyznę który sprzedawał szaliki Polski. Przyciągało on uwagę tym że był ponadprzeciętnie umięśniony I nie założył koszulki. Tak więc jak widać muskulatura jest nie tylko dźwignią handlu, ale także elementem który wyróżnić się z tłumu. 

2. Gadżet

pod słowem gadżet rozumiem tutaj każdy element garderoby bądź twojego stylu który może cię wyróżnić. W przypadku kobiet W oko wpadły mi charakterystyczne torebki Z odblaskowego materiału oraz ciekawy kolor butów. Natomiast u mężczyzn niecodzienne uczesanie a także markowe zegarki bądź słuchawki nauszne. Sam odnosząc czerwone Beatsy zauważyłam różnicę. O ile można w tym punkcie o tym wspomnieć to charakterystyczny kolor włosów także jest gejem co może cię wyróżnić Z pośród tłumu szarych ludzi.

3. Patrzeć się w oczy

Z tym punktem jest ciekawa sprawa gdyż w warszawie mało kto patrzy ci oczy. Mało kto w ogóle na ciebie patrzy. Większość przechodniów gapi się na ekrany swoich telefonów. A co nieliczni oglądają się na boki w celu podziwiania architektury lub zabytków. Dlatego też umieściłem ten punkt jako 3. element tej wyliczanki, patrząc się w oczy możesz jednak telepatycznie nakłonić kogoś do tego samego.

 

Jeśli doceniasz wartość jaką przekazałem – proszę udostępnij wpis dalej.

UDOSTĘPNIJ – po lewej jest panel „social media”

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowościach na blogu to zostaw swojego maila w newsletterze.

Nie spamuje skrzynki, przesyłam tylko wartościowe informacje.

[ulp id=’2G9XAfe72pkUVV5I’]