Czytając książkę pt.: „Najbogatszy człowiek w Babilonie” doszedłem do wielu interesujących wniosków. Opowiadam o nich w serii 3 materiałów wideo na moim kanale na YouTube i na Facebooku. Książka opowiada o sposobach bogacenia się i uniwersalnych zasadach, które mimo ubiegu lat nieustannie są aktualne. Kiedyś jak i teraz sprawiały, że ludzie się bogacili i pomnażali majątek. W wideo omawiam pierwszą i najważniejsza zasadę.

Pozostałe części nagrania znajdziesz na wspomnianych wcześniej kanałach. Miłego oglądania.

POLUB MNIE NA FACEBOOK

Moja interpretacja

Mam nadzieję, że ową zasadę weźmiesz sobie do serca i zastosujesz w życiu. Od siebie mogę ci pomóc w realizacji tego celu. Sugestie jakie chcę ci przekazać są następujące. Najlepiej jest zaplanować swój czas w ciagu dnia. Ja na przykład w drodze do i z pracy mam czas na słuchanie książek. Dodatkowo każdego ranka znajduję kilkanaście minut na zaplanowanie czynności oraz na przeczytanie kilku stron książki. Dzięki tym prostym nawykom czuję, że mój dzień jest bardziej uporządkowany i szybciej realizuję cele.

A jakie są twoje sposoby na rytuały dnia i szybką realizację ustalonych dziennych i miesięcznych celów? Napisz w komentarzu.

Kamil Dyrtkowski

Jeśli doceniasz wartość - udostępnij dalej.

 

Podobał Ci się ten artykuł?
Zostaw email, aby otrzymywać następne artykuły o tematyce biznesowej Szanuję nasz czas i nie wysyłam spamu

WIĘCEJ POSTÓW DLA CIEBIE

Alternatywne inwestycje: 1% dziennie. Jak to możliwe?

Alternatywne inwestycje: 1% dziennie? Jak to możliwe? Od dawna wiemy, że lokaty bankowe na poziomie 2%-3% nie są atrakcyjnym kąskiem dla inwestorów. Obok mamy do wyboru fundusze inwestycyjne,...

Jak przestać marnować czas na Facebooku?

Marnowanie czasu w Internecie stało się tak popularne, że dotyczy dorosłych, nastolatków ale i także dzieci. Popularne serwisy społecznościowe takie jak Facebook czy Instagram, są tworzone przez...